BROKER VE GEMİ KİRALAMA

Tecrübemiz ve deneyimimiz, konumumuzla birleştiğinde özellikle Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinde herhangi bir kargonun veya geminin herhangi bir yerde kiralama işlemleri söz konusu olduğunda önde gelen kiralama firmalarından biri olmamızı sağlıyor. Özellikle bu bölgelerde özel ticaret bilgisinin mutlaka gerektiği yerlerdir. Ayrıca, dünya çapında handy size ve supramax büyük gemileri kiralamaktayız.

Anlaşmanın her aşamasında, müzakerelerin başlamasından kiralama sözleşmesinin imzalanmasına kadar, bu işin doğru kargo, doğru gemi ve ortaklarımız ile müşterilerimiz için doğru navlun veya kira olduğundan emin oluyoruz.

Piyasa rakamlarıyla uğraşan ve kiralama sözleşmesi formlarının standart koşullarıyla ilgilenen ortalama bir kiralama masası komisyoncusundan kendimizi farklı kılıyoruz. Gemi ve yükler hakkında derinlemesine bir bilgiye sahibiz ve bu bilgi, doğru sözleşmenin hazırlandığından, kiralama sözleşmesinin koşullarının kargo ve gemiyle doğru şekilde yansıtıldığından emin olmada önemlidir. Aynı derecede önemli olan, bu bilgiyi gerektiğinde yükleme ve boşaltma prosedürlerini, formaliteleri ve aniden ve mesai saatleri dışında meydana gelen olayları takip etmek için kullanıyoruz. Grace Chartering farkıyla…